www.promanski.info

TRENDnet wprowadza najmniejszy 500Mb/s adapter sieci elektrycznej z wbudowanym gniazdem

TRENDnet, lider w rozwiązaniach sieci przewodowych oraz bezprzewodowych ogłosił dziś na targach Computex wprowadzenie na rynek najmniejszego 500Mb/s adaptera sieci elektrycznej z wbudowanym gniazdem elektrycznym, model TPL-407E oraz zestaw adapterów sieci elektrycznej, model TPL-407E2K, który zawiera dwa adaptery TPL-407E.

Innowacyjny model TPL-407E łączy telewizory Internetowe, odtwarzacze multimedialne, konsole do gier oraz komputery do Internetu dzięki istniejącej infrastrukturze elektrycznej. TPL-407E jest mniejszy od konkurencyjnych adapterów o około połowę, dzięki czemu można zaoszczędzić miejsce wokół zatłoczonego gniazdka elektrycznego.

Dodatkowym plusem jest fakt, że dzięki wbudowanemu gniazdu elektrycznemu nie tracimy możliwości podłączenia do prądu innych urządzeń – wbudowane gniazdo w adapter TPL-407E pozwala na korzystanie z gniazda sieci elektrycznej bez problemu ograniczenia ich ilości.

Jeden adapter podłącz do rutera, drugi natomiast do dowolnego gniazdka należącego do tej samej infrastruktury elektrycznej i już ciesz się szybkim dostępem do sieci. Adaptery firmy TRENDnet automatycznie łączą się ze sobą za pomocą szyfrowanego połączenia, nie ma potrzeby instalacji dodatkowych sterowników. Dla zwiększenia bezpieczeństwa na obudowie umieszczono przycisk Sync – po jego naciśnięciu klucz szyfrujący zostanie automatycznie zmieniony. Wbudowana technologia oszczędzania energii zmniejsza zużycie prądu nawet do 70% w trybie stand-by.

Model TPL-407E – 500Mb/s kompaktowy adapter sieci elektrycznej – posiada trzyletnią gwarancję oraz będzie on dostępny u internetowych oraz detalicznych partnerów firmy TRENDnet w październiku tego roku.

Sugerowana cena detaliczna TPL-407E: U.S. $64.99

Zestaw 500 Mb/s kompaktowych adapterów sieci elektrycznej, model TPL-407E2K, posiadać będzie trzyletnią trzyletnią gwarancję oraz będzie on dostępny u internetowych oraz detalicznych partnerów firmy TRENDnet w październiku tego roku.

Sugerowana cena detaliczna TPL-407E2K: $109.99

Zostaw odpowiedź